Nasi Nauczyciele

Kadra przedszkola wychodzi z założenia że pracujemy z dzieckiem twórczo a nie odtwórczo, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Kadrę pedagogiczną w naszym Przedszkolu tworzą wykształceni i kreatywni nauczyciele, dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę. Posiadają oni bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.