O NAS

Niepubliczne Przedszkole Frajda mieści się przy ulicy Damrota 66 w Tychach (budynek Rzemiosła), zajęcia prowadzimy w godzinach 6.30 do 17.00. Placówka posiada odbiór Sanepidu oraz Straży Pożarnej w/g wymagań ustawowych.

Frajda jest niepubliczną placówką oświatową, powołaną za zgodą Prezydenta Miasta Tychy działającą od 1 marca 2011 roku(aktualizacja z dnia 01-01-2014r).

Placówka realizuje pełne nauczanie i wychowanie w zakresie wychowania przedszkolnego

Budynek wyposażony jest w monitoring, obiekt chroniony przez firmę Solid Security. Kadra jest profesjonalnie przygotowana do pracy z dziećmi, a merytoryczny nadzór nad Przedszkolem sprawuje Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Na terenie placówki dysponujemy przestronnymi salami, gdzie prowadzone są wszystkie zajęcia taneczne, sportowe oraz wszelkie imprezy.